| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo,
I ten zajisteny stul si musis nejak zajistit.
Pravdou je ze spousta lidi je tak blba, ze si pujcuje na veci zbytne typu dovolena,novy mobil, vanoce atd. Ja si novy mobil muzu koupit, kdy chci. Presto si ho kupuji az, kdyz se mi v ruce rozpada ten predchozi. A to si ho jeste nekupuji ja, ale dostanu ho od manzela i kdyz ja bych to s tim starym jeste vydrzela. Uprimne starsi mobil se dnes da za koupi za par kacek. Nebo z Ciny. Neni potreba mit posledni model. Spousta lidi jen preceni sve platebni moznosti pod vidinou ja to chci, protoze to maji ostatni. Je to o tom, zamyslet se a popremyslet o tom, na co mam a co realne opravdu potrebuji.
Ja jsem ted potrebovala dosetrit na neco penize. Opravdu jsem rok jela v modu 10 000;- kc na mesic na potraviny, drogerii a vsechny dalsi produkty. Rok jsem si z vyplaty nekoupila nic pro radost, obleceni , kulturu ani nic dalsiho zbytneho. Proste jsem si z uctu vyzvedla jen tech deset tisic, dala do obalky s tim, ze mam 2500 na tyden. Udelala jsem si vzdycky jidelnicek a toho se drzela. Vse ostatni zustalo na mem uctu. A ne, ze bych behem toho roku nemela chut jit si neco koupit. Dala jsem si, ale ukol a mela cil, tak se toho drzim. Ted jsem nemocna, ale, az se vratim do prace, tak si mozna naordinuji zase nejaky rezim. Asi mirnejsi, abych si taky neco uzila, ale zase se tim fakt hodne usetri. Byla jsem vychovana v tom, ze brat si pujcky neni normalni takze jedine co mam je hypoteka. Jinak jsme si i prestavbu domu financovali a udelali sami a nikomu jinak nedluzim ani korunu. Svoje deti vychovavam take k tomu, ze pujcky nee. Bud na to mam a mohu si to doprat nebo musim hnout zadkem vydelat vic a dosetrit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.