| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno, díky za tip na Ťapku, to nevypadá špatně, možná se tam zkusíme kouknout....jinak abych shrnula, co jsem si vzala z téhle debaty - ano, skaut nejspíš nesplnil tak úplně naše očekávání, ale nutno podotknout, že fakt ne jenom proto, že by ho tam málo opečovávali, s tím bych se asi časem smířila....ale hodně nás zklamal ten konkrétní oddíl, možná to jinde funguje líp, ale když to shrnu: chodí tam od září, což je skoro půl roku...na schůzky měli mít provaz na uzlování, notes na zápisky a šátek - šátek snad párkrát použili, uzly dělali dvakrát, v notesu od září nemají ani čárku....Stezku (tu knížečku) dostali na Vánoce, neřekli jim k tomu prakticky nic, nijak s tím nepracují, má to jen v batůžku a nosí sem a tam....od toho září prakticky každá jejich schůzka probíhá tak, že hodinu a půl lítají po zahradě kolem klubovny a hrají pořád dokola několik her...na první víkendové výpravě byli minulý měsíc (to teda nebyl, měli jsme něco jiného)....a předtím ty podzimky, jinak jen lítají dokola u klubovny....ať se na mě nikdo nezlobí, ale to jsme si teda představovali jinak a nejen já, ale i syn....všude se o skautu píše, co tam ty děti naučí, k čemu je vedou apod...a když to tak vezmu, tak synovi to od září nedalo prakticky nic, jedině to, že se proběhl venku...to ale mohl v podstatě kdekoli jinde, že jo... snad jedině ty podzimky mu něco daly, že se trochu víc otrkal a viděl, že dokáže zvládnout i takovouhle výpravu....ale jinak i on od toho skauta čekal víc, čekal, že se tam něco naučí, nějaké dovednosti, co se jim pak budou hodit....parta tam taky není nic moc, připadá mi, že ti vedoucí to tam vedou tak nějak aby se neřeklo, co znám z doslechu od známých, co mají děti ve skautu, tak u nich to chodí prostě jinak, vedoucí jsou pro něj vzor, děti plní úkoly, stezku a prostě dělají spoustu věcí...tady je to prostě o ničem....včera jsme se o tom se synem i bavili a sám říkal, že ty výlety ho docela baví, ale jinak to ostatní moc ne...takže buď najdeme jiný oddíl a nebo třeba nějaký jiný turistický kroužek nebo tak něco.... Každopádně všem děkuju za názory a pohledy...původně jsem sice chtěla řešit to jídlo, ale to prostě asi moc řešení nemá....tak pořešíme časem aspoň tohle:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.