| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slonisko, mám to stejně, netroufnu si radit nejedlíkům. Jsem žrout a porodila si dva žrouty. Už od malička pozřu cokoliv, kdekoliv a s kýmkoliv, ale čím jsem starší, tak se dokážu seknout a od někoho mám problém jídlo pozřít. Když vím, že ten člověk je šmudla a chová se nehygienicky, tak se mi rozhoupe žaludek, jen to jídlo vidím. K tématu zakladatelky jsem se jen utvrdila v tom, že člověk, který necítí přirozeně hlad je mimo mé chápání a musí v tom hrát roli nějaký stres v jeho psychice nebo něco, co blokuje naprosto přirozené potřeby. Jediné, co mě napadlo je, že co znám nejedlíky, tak nemají problém uzobávat. Nesednou si k jídlu nebo se nepustí do něčeho většího, ale jsou schopni ujídat drobnosti. Tam asi nemají pocit, že stolují, a zdrží je to minimálně. Takže zkusit syna zakladatelky motivovat tímto způsobem. Nějaké malinké porcičky na jedno polknutí. Něco jako sáček s nakrájenými "jednohubkami". Ale když ani nepije, tak nevím. Jako dítě jsem nesnášela veškeré přenosné lahvičky, všechny mi smrděly. Takže ač pijan, tak jsem byla schopna chcípnout žízní, než jsem narazila na kohoutek s pitnou vodou, klidně na záchodě, ale hlavně ne z lahvičky, a pak pít až do nažblunkání. Moje děti to mají stejně. A stejně jako já potřebují jíst pravidelně, jinak se jim z hladu udělá špatně. Takže jsme možná nějaký opačný extrém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.