| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tino,

nečetla jsem to celý, ale pokud máš z toho nějakej pocit, tak na něj dej.

Jenom abych Ti osvětlila pozadí, tak ti vedoucí jsou často mlaďoši, kteří to dělaj ve svým volným čase a bez nároku na odměnu, a u nás je třeba situace taková, že jich je hrozně málo a nikdo to dělat nechce a tudíž využívaj k vedení i mladší rovery, prostě každá ruka dobrá.

Já jsem s tím oddílem moc spokojená, i když spousta Tebou popisovaných věcí se tam děje taky, asi nikdo by třeba nehlídal, jestli se dítě nají, ale u nás je spíš opačnej problém, protože by kolektivně snědli snad i sedačky ve vlaku. ~t~

Takže pokud někdo vyžaduje individuální přístup, tak si nejsem jistá, že by to bylo v silách těch vedoucích zařídit, a neměla bych jim to za zlý (ovšem pokud Ti takový přístup nevyhovuje, tak bych na Tvém místě opravdu hledala jinde a neviděla v tom nic špatného).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.