| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja nejsem moc sentimentalni, takze ani ne. Chybi mi lidi, mista ani ne.

S rodicema jsme bydleli v strasnym Buranove, male mesto, 20 tisic lidi, sice hodne sportovist ale jinak des bes.
Ve skutecnosti jsem ale vyrustala u babicky 15 km od Buranova, vesnicka ani ne strediskova "na konci sveta", tam jezdim cely zivot dobijet baterky. Myslim, ze to misto ma terapeuticky ucinek i na deti, vubec je nanapadne se ptat co budem delat az tam budem, proste je kazdymu jasny, ze to bude zasadni relax (zahrnujici nekonecne prochazky po horach, lesich, hry v potoce, ohen, zahrada atd atd. Do Buranova sice zajedem do bazenu, na tenis, bowling a dokoupit potravu, ale pak zpatky do raje.

Ve svem dospelem zivote jsem se stehovala mockrat, nic z tech mist mi vylozene nechybi.
Ovsem pamatuju si za zivot celkem 3x vyslovene fyzicky pritomny pocit, i kdyz zcela nevysvetlitelny, v miste ve kterem jsem se ocitla, ze "tady bych mohla zit". V jednom z nich jsem nakonec i dlouhodobe zila ale uz je to davno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.