| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Taky moc nechápu, jak se stravuje někdo, kdo váží 120-160 kilo. To mu z toho jídla není špatně?"
"Když si dáš pořádnej oběd, večeři i svačiny, a mezitím budeš ještě "uzobávat," a málo se hýbat, tak jíš mnohem víc, než potřebuješ, ale vůbec nemusíš mít pocit přecpanosti."

tohle mě vyloženě baví, ta představa, že tlustý lidi nedělaj nic jiného než žerou ~;)
někdy je to prostě o genetickém nastavení, množství jídla, které za den sním není nijak velké (třeba včera k snídani 2 plátky celozrnného chleba, malá lučina, půlka papriky, k obědu kuře se zeleninou a rýží, odpoledne přesnídávka v sáčku a k večeři hrášková polévka, jako dezert plátek leerdammeru, k tomu cca půllitrový hrnek kávy napůl s mlékem a cca 2 litry ovocného neslazeného čaje) nejčastěji hřeším sýrem nebo sušenými šunkami, ale v součtu žádná přežíračka... je pravda, že nemám moc pohybu, jsem fakt kavárenský povaleč...
mladší sestra jí vyloženě zdravě, k tomu se fakt docela hýbe, hodně plave, chodí se psem, běžně na túry, kondičku má dobrou a stejně na pohled je to cvalík... navíc se jí ukládá tuk na břiše (s tím jsem já problém nemívala, jen mi po posledním těhotenství zůstalo to prázdné povislé břicho), mně spíš zadek, prsa...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.