| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky vzpominam. Nejmladsimu chlapeckovi do unaveni vypravim kazdy narozeniny, jak mi ho hned vzali, ve dverich si vzpomneli, ze mi ho ani neukazali a ani nerekli, co to vlastne mam, a zmizeli. Kdyz se po naky neznamy dobe vratili, pravila sestra: Tak tady mas syna. Ja na to: A to je nakej omyl, ja mam holku. Sestry zkontrolovaly pasky s cislem, mrkly na sebe, parvily: Nene, mas kluka. Ja: Ale to ne, ja mam doma 3 holky a tahle bude dedit saticky a hracky. Sestry polozily dite k prsu, vynaly ruzne pristroje a zacaly merit, co se dalo, aby zjistily, jak jsem na tom s halucinacema.

Byl to kluk. Kdyz jsem se zacala zajimat, co s nim je, ze musely hned vystartovat, pravily, ze se pri porodu pokakal, castecne jeste, nez vysel ven, tak musely vsecko mozny. On jeste k tomu vypadal jako zabaleny ve volnem celofanu. Tady doktor neasistuje u porodu, takze kdyz byl privolan, ptal se, o kolik tydnu jsem prechazela (jako ze jo), ze podkozni tuk se vstrebava a kuze pak vypada jak papir na peceni. Jako ze jo.

Sestricka o 3 roky starsi, ktera v techto dnech v breznu bude slavit naky narozeniny, se narodila v posledni zime, kdy napadly metry snehu a matky se do porodnice vozily vojenskymi povozy, aneb auta obvykle uvazly nekde na dalnici v zavejich. Muz mel anginu, dovez mne s 2 holcickama do porodnice a vratil se domu. Z porodnice jsem se posleze dostala po 4 dnech, kdyz byly silnice ponekud volnejsi. Muze jsem s ridicakem starym 2 tydny, s novorozenetem a dvema predskolnima holcickama vezla stejne odpoledne k doktorovi, nebot se odmitl vydat na cestu do lesa.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.