| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kdysi za mlada jsem se zabývala i radikálním feminismem - ne úplně odborně, ale měla jsem toho dost načteného. Ty nejradikálnější větve ze 60tých, 70tých let něco podobného propagovaly - ale dávno je samo hnutí překonalo. Tedy zamítlo jako úlet, slepou uličku, zbytečné hrocení, přílišný radikalismus, který měl snad chvíli to opodstatnění ve své době. To, co pán přibližuje jako "gender hnutí" je čistý extremismus - je to strašná demagogie a SNAD to nikdo příčetný nemůže brát vážně. Je to hlavně nefér, takhle se s vaničkou vylije i dítě - genderové hnutí má své dobré stránky, i když se vším a se všemi metodami nesouhlasím. Zestručňuji, to by samozřejmě bylo na dlouhou debatu. Nejvíc mne děsí, že je to vpodstatě účelová lež, která pomůže obhájit zase další extrém na straně křesťanství, které se proti tomu bude vyhraňovat. jo a já jsem věřící - a přitom nemám problém být trošku feminismem načichlá, zas takový rozpor v tom nevidím ...
A Cimbur, tebe na tom štve co přesně, že to štve proti genderu nebo že to zneužívá křesťanskou vědu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.