| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U babičky na chatě to bývalo fajn, ALE jezdili jsme ve čtyřech a více kusech - takže jsme se spolu zabavili.
Naši chalupu koupili, když mi bylo 10 a byl to opruz - kamarády jsem na chalupě neměla ( maličká vesnice, na ní asi 3 moji vrstevníci, se kterými jsem se nějak neskamarádila), naši nadšení, že mají konečně něco svého, tak se vyjíždělo hned v pátek odpoledne a vraceli jsme se v neděli navečer. Na nějakou dobu padlo úplně všechno, co bylo běžné o víkendech - výlety, kino, divadlo, kamarádi... Asi od 14 jsem tam už tolik nejezdila. Když jsem byla na VŠ, už mi bylo celkem jedno, jestli jsem doma nebo na chalupě. Když jsem pak sama měla malé děti, tak chalupa byla ideální. Teď už jsou větší a když na chalupu jedou, tak s prarodiči podnikají výlety po okolí - jen na chalupě, kde není ani koupání, ani les, ani stejně staré děti, by se nudily.
Pokud jste rodina, ve které fungujete hodně sami pro sebe nebo víte, že děti budou mít na chatě kamarády, tak doporučuji. Jinak ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.