| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, taky by mě ten rozdíl zajímal.

Pokud vím, tak naše dcera po něčem takovém netouží. Ví, že kdyby si ho přála, mohla by ho k vánocům či narozeninám dostat. Nic nenaznačila a já jsem tomu ráda. Připadá mi, že zná cenu věcí a snad si uvědomuje, že je to pro ni zbytečnost. U ní ve třídě děti iphon mají. Pokud má rodina nadstandardní příjmy, tak asi dítěti koupí, co si přeje a neuvažuje nad samsungem či jiným telefonem. Iphon jim připadá normálí. Pak jsou rodiče, kteří to dítěti koupí i za cenu zadlužení, jen aby se dítě necítilo socka... No důvodů, proč tento telefon lidi kupují je mnoho a nesnažím se je pochopit. Každý k tomu má zřejmě svůj důvod.

Já bych ho nechtěla ani pro sebe. Nevím, nač by mi byl. Už teď mám telefon, který umí víc věcí, než jsem schopna využít.

Třeba nám tu někdo vysvětlí, v čem je tento přístroj či značka(?) lepší než třeba ten lepší Samsung:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.