| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hroudo, tak u nás se děti družily zcela nezávisle na rodičích už od školky. Dcery nahlásily u koho je oslava a já měla žaludek tři dny stažený předem jenom z předání a z toho, jak přežiju to společenské tlachání při předání. Od školkového věku přespávaly u kamarádek a kamarádky u nás. Normálně mě proti mé vůli socializovaly. Nechtěla jsem jim to kazit, tak jsem dělala snídaně cizím dětem a snažila se předstírat milou společenskou mámu. Naučila jsem se nezávazné společenské hovory o ničem s cizími rodiči. Kvůli nikomu jinému bych to NIKDY nedokázala. Kvůli dcerám jsem předstírala, že se nestydím cokoliv vyřídit. Tak dlouho jsem jim hrála schopnou mámu, až jsem překonala ty největší bloky. A i když se ze mě nestal extrovert, tak funguju tisíckrát lépe než před dětmi. A děti jsou takový mix. V něčem extrovertní, v něčem introvertní. Společnost jiných potřebují, ale současně i čas jen pro sebe, a nerady na sebe cokoliv říkají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.