| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No ono jako ve všech státních službách chybí přímá zpětná vazba, a navíc se to člověk ještě dozvídá přes děti, což je ještě horší.

čistě teoreticky:

Já když budu blbě pracovat, bude si klient stěžovat a zaměstnavatel se mě zbaví, protože klienta potřebuje.

Když bude fakt blbě pracovat učitel, bude si stěžovat dítě, kterému nikdo nevěří už z principu, nicméně jako rodič si půjdu stěžovat. Ředitel mě uklidní, že se na to zaměří, bude si myslet něco o prdeli a nejspíš se na to vybodne, nebo řekne učiteli mezi řečí, že ta potrhlá matka X zase prudila. Když to bude furt blbý, budu si stěžovat na inspekci, ta dorazí, nicméně před ní asi každej učí trochu jinak, tak se nemusí na nic přijít. Tak já budu muset sehnat další rodiče a sepíšeme dopis na zřizovatele, že to jako fakt nejde a ten se obrátí na ředitele, nicméně ten stejně nikoho jinýho nemá, protože nejspu lidi... Tak může opravdu špatný učitel učit ty děti klidně rok, což už na nich zanechá následky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.