| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

daba+holčička ,
když nám šlo dítě starší do první třídy, manžel měnil práci, aby nám nejezdil domů jen v pátek.(měli jsme to jak u Konvalinků, jen né takovou šílenost co popisuje ona, nějak spolu líp vycházíme či co)

já jsem chodila prvního víc jak půl roku do práce jen od 8-12h...pak se mi v dubnu naskytla jiná práce.....na celý úvazek, nechtěla jsem ji vzít, protože jsem chtěla být odpoledne s klukama.....normálně jsem to při pohovoru řekla.....a ejhle....můžu si do práce chodit jak chci......stačí dost hodin na konci měsíce.
Hodně nám to pomohlo. To byl ten nejlepší bonus.

Takže jsem hodně let chodila do práce 4-14hněco si nadělala. Později 5-14h.....,ale dařilo se mi je brát někdy i po O domů, okolo té 12h byli minimálně 1x týdně doma. jinak u nás je družina do 16h. Déle ne. A bývalo tam max. 3 děti od 15:30.
Manžel zajištoval rána(k velké nespokojenosti dětí, nebyly v družině v 6:30 jak chtěly). Na mě byla odpoledne. Manžel pokud byli kluci doma a né na OB, tak je bral od 17h ještě na kolo, většinu roku.

Prostě je potřeba se přizpůsobit...aspoň na čas.....když byl starší v jakoby 7. třídě, manžel zase měnil práci a jezdil domů ve čtvrtek.....s tím, že my to tu dáme v pohodě sami.

A nyní je to vůbec paráda, starší má 2 roky řidičák, rok jezdil jen s dozorem a od podzimu i bez.....zařídí toho spoustu místo nás.~;) Stačí, když to zůstane v autě, on si všimne a pořeší.....aniž bych to

Babičky, tetičky za zadkem nemáme ani na prázdniny, vždycky jsem to řešila až 6 týdny táborů.
Hlídačka v té době u nás neexistovala. Agentura na hlídání je tu posledních 6let.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.