| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tino,
mě to strašlivě štvalo, když jsem chodila do školy, schválně jsem to bojkotovala a měla kvůli tomu stále dvojku ze psaní. Ale radši jsem si nechala dát dvojku, než bych psala na čtyři stránky malé b, protože mně stačilo a dodnes stačí se na vzor podívat, abych ho zvládla napodobit. Na druhém stupni jsem se bavila tím, že jsem psala redisperem, překreslovala si vzory starých písem, kurent, novogotické písmo, bavilo mě to a taky mi to vždycky dobře šlo, ale ve škole jsem na výraz protestu vždy psala nečitelně, i když ty vzory z písanky umím dodnes. Ad jedna jsem to obecně pokládala za nesmyslné, ale i kdyby to bylo stokrát k něčemu, já to nepotřebovala a nechápala jsem, proč by po mně měla učitelka chtít čtyři stránky malého b, když sama ví, že to umím na první dobrou.
Zaplať Pánbůh, že syn chodí do školy, která je v tomhle směru mnohem osvícenější a těch kravin, které mi jako dítěti lezly krkem tam dělali naprosté minimum. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.