| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, no já právě nakonec taky pochopila tu pointu, ale na matematické úrovni to taky moc nepobírám. Jo, ty školní věci tupě spočítám, ale pravděpodobně někde švihnu blbou chybu typu znaménko ~l~. Ale na té vyšší úrovni prostě neumím pracovat s matematickou abstrakcí, ve výsledku jsem pak dost plavala i ve fyzice, ta byla vlastně ještě horší. Na matiku do značné míry stačilo tupě se naučit postup a tou zkouškou šlo prolézt. Ve fyzice bylo třeba ale určit i správný matematický postup, a to jsem byla v háji, sestavit správně rovnici, když jsem měla problém s tím chápat, co mi dělá změna nějakého parametru, to prostě nešlo. Udělala jsem jí jen díky tomu, že ti schopnější krom testu zvládli opsat i zadání, a já pak byla schopná se na opravu tupě naučit konkrétní postup, který se pak často už jen modifikoval podle konkrétního zadání toho příkladu. Ale sama bych to po matematické stránce dohromady nedala. Já chápala, že pro vyřešení potřebuju nějak seskládat výpočet tohohle a tohohle jevu,a přidat k nim vliv tohohle parametru, ale matematicky jsem to dohromady správně nedala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.