| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím.Syn je ve 3. třídě. Nadšení ze školy mu vydrželo první dva měsíce v 1. třídě. Jak jsem tu už psala, byli jsme i v PPP. Nějaké to dys a problémy se sostředěním. Jde mi o to, že celkem pravidelně dává najevo nechuť ke škole...chtěl dávat výpověď, jak chce být dospělý aj. Kdybych mu nechala naprostou volnost, co se školy, úkolů, přípravy týče, tak se na všechno vykašle a neudělá v podstatě nic. Jedeme teda v režimu, že přijde ze školy (sám doma), dá si pauzu u tv nebo mobilu, a 16-17hod je škola...něco sám, něco s dohledem. Nějaký úkol, oprava, dopisování, opakování apod. Různě dle potřeby. Ve známkách stále výkyvy. Skončily s vyjmenovanými slovy, fajn - říkat je umí, ale pak ty znalosti nepoužije při psaní i-y. Sám ale zažil, že když marodí a doháníme výuku spolu, zopáknem i starší látku, že se x krát vyplatilo a přinesl pěknou známku. No a mě hlavně nějak přestává bavit se zabývat známkami. Donese 1, 2 - tím se pochlubí, čeká pochvalu. O 3, 4 nebo 5 se nezmíní. Nenadávám, ale když vidím, za co je občas dostane, přijde mi, že se na to prostě vykašlal. Proslovy typu - že sice nemusí být jedničkář, ale že látky bude přibývat a i k řemeslu (když nebude studijní typ) je potřeba mít určité znalosti a snahu. Pořád je pro něj přednější, kdy si pustí videa z Minecraftem, kdy bude moct na mobil, nebo lítat venku s klukama. Nemám v úmyslu na něj dohlížet ještě v 9.třídě. Pomoci ano, něco dovysvětlit, ale největší práce bude na něm. Chtěla bych si sama ujednotit svůj přístup, protože mě dohady a někdy i scény (kdy tedy odcházím a nejsem divákem) nebaví. Nehledě na to, že poslední týden jsem si vyslechla při přátelské hře, že on má občas chuť mi dát facku a na sešitě jsem našla napsáno... Já neznám XY (moje jméno)...na dotaz, co to je... no to jsi mě fakt hodně naštvala, tak jsem to napsal. Bude mu 9 a tohle mě zarazilo dost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.