| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, jo, tohle jsem zažila na vlastní kůži, na základce jsem byla na matiku úplně levá, táta se mnou strávil spoustu večerů, vysvětloval, procvičoval to se mnou...nevím, jestli to bylo učitelkou, že to nedokázala všem vysvětlit, nebo čím...je fakt, že k matice jsem nikdy neměla blízko, takže jsem byla trojkařka, až na učňáku jsme potom dostali asi lepší matikářku, protože tam jsem to najednou vytáhla na dvojky i na jedničky...na střední jsme pak už měli matiku jen dva roky, pak už byla jen statistika a účetnictví...mně ta matika nikdy nebavila, neviděla jsem, k čemu to v reálu jednou využiju a je fakt, že většinu toho jsem zapomněla, protože to v běžném životě nijak nepotřebuju...rovnice se asi budu učit znova se synem, protože jsem je prostě od školy nikde nepotřebovala...a spoustu dalších věcí stejně tak...synovi zatím jde matematika dobře a i ho baví, ale taky je takový, že se vždycky zajímá, k čemu mu to jednou bude - což zatím u násobilky a počítání do tisíce vidí, že se to prostě hodí...tak jsem zvědavá, jak to bude později...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.