| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takhle udělané se dají koupit i lodičky na běžné nošení, ne na míru, ale normálně v maloobchodě a často nejsou ani kdo ví jak drahé. Já mám několikery, každé cca 1200,- Kč. Levnější než Rieker a podobné.
Je to úplně jiná bota než co já vím.. Baťa nebo nějaké polské výdobytky, ono to nepozornému oku ve výloze vypadá stejně. Ale není.
Chodit na vysokých podpatcích se musí umět, chce to trochu cviku, ale určitě to není těžší než používat mobil nebo příbor. Mě to moje máma naučila a já svoje holky taky. Tedy malou ještě ne, ta si zatím jen zkouší boty moje a velké ségry a vodí na ně domů kamarádky a dělají si přehlídky. Kupodivu přehlídky pohor a barefootů si dělat nechodí. Jsou furt u nás na lodičkách. Přičemž k dispozici mají i polobotky, tenisky a boty do lesa, ale s těmi si prostě nehrajou ~t~.
A obvyklá mantra o "zničených nohách": ano, když budete nosit tvrdé nepadnoucí lodičky často a nesmlouvavě, zmrzačí vám to prsty na nohou a leccos dalšího. Kvalitní lodičky to neudělají, ale musejí být měkké a přesně velké.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.