| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja porad nechapu, proc tolika lidem porad lezi ty 8G v zaludku. V Praze je poptavka mnohonasobne nad nabidkou. Kolem me- znami vsichni maji deti na gymplech. U dcery treba ve sportu byla snad jedna holka, ktera neni na 8G. Jinak vsechny. Jsou na ceskych i mezinarodnich gymplech a zvladaji to i s tim barocnym sportem. Jentakj se ptala jestli se deti stykaji s jinou skupinou nez s gymnazisty, tak musim odpovedet nestykaji. Jejich kamaradi z puvodnich ZS jsou take na ruznych gymplech takze se stykaji dal a cestou se k tomu nabalilo dalsich x detiz gymplu. Osobne treba neznam zadne dite, ktere slo na ucnak a ani nevim, kde jsou vsechny deti z puvodni ZS. Vim jen o tech, ktere tenkrat prechazeli na 8 G.
Z meho pohledu byl prechod na 8G dobre reseni u obou deti. Oba tam byli spokojeni i prestoze se museli naucit ucit. Na zakladce se ucit nemuseli. Jsem rada, ze se dostali mezi podobne deti ,protoze ja posilam deti do skoly se neco naucit a ne, aby tahli prumer tridy nahoru a povzbuzovali Pepika Vomacku. Pro moje dite neni prinosem, kdyz si udela svou praci a misto, aby sel dal musi delat praci ucitelky a v podstate dodelat praci nekoho jineho, kdo se neuci. Tam nevidim zadny prinospro svoje dite a nebudme pomrytci. Vsem nam jde predevsim o nase dite.
Pokusy schazovat a rusit 8 G jsou tu roky, ale zatim nikdo nic lepsiho nevymyslel. Viz. pani Buzkova, ktera brojila proti vyclenovani elit z kolektivu a pak dala svoji dceru na francouzske lyceum.
Ja jsem vzdy chtela, ty deti na 8 G mit a jsem rada, ze se to povedlo. Oproti tomu treba moje nevlastni sestra razi jinou teorii. Ma syna, ktery ma same jednicky ( ted tusim 4 trida). Rekla, ze jeji syn pujde na remeslo a nikdy na gympl. Je pomatena a vubec nevidi, ze ten klukje levej na ruce. Muj syn take neni manualne zrucnej a nikdy nebyl. Kdybych ho nacpala na nejaky ucebni obor, tak by tam trpel. Jsem vazne rada, ze nemam male deti, ktere bych ted musela davat do skoly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.