| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak pokud jsou prumerne deti na gymplech jake deti zustavaji na ZS?
Proc ZS delaji takovy cirkus, kdyz po nich clovek chce prihlasku na gympl? Zazila jsem to u obou deti na dvou ruznych ZS.
Kdyz jsem chtela dceru na tu jednu ZS prihlasit, tak mi reditelka rekla, ze neni misto. Kdyz zjistila, ze holcicka ma bezproblemove chovani a same jednicky, tak misto ihned bylo. Ta sama reditelka mi pak udelala scenu, co si to dovolujeme, ze gympl nam nenabidne vic, nez oni. Ano ta zakladka byla latkou vysoko nad jinymi ZS, ale s gymplem se take srovnat neda.
Motivace u ZS je jasna,proste ty chytre deti jim zvedaji prumer. Tam vubec v systemu neslo o ty deti, ale jen o statistiky a penize na hlavu, ktere skola dostane.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.