| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

u nás jsem zase psa chtěla jen já,ale teda až v době,kdy šel starší syn pryč z domu studovat vš a mladší synek ho za 2 roky následoval.Ještě mi naštěstí alespon ten mladší syn hlídal štěndo,když jsem musela jít někam bez psa nebo se se mnou střídal i v noci s rychlým venčením,protože tady mě to tenkrát začalo dobíhat a lízt mi to na mozek a už jsem doma spustila,že toho psa vrátím,že tohle nedávám,a to máme přízemní rd se zahradou prosím a měla jsem dost načteno,ale praxe teda byla mnohem horší; takže mladší syn si začal občas brávat šněně na noc k sobě do pokojíku a tak ho asi zachránil před transportem zpět.

Já si neumím představit tedy mít psa v paneláku a každý den,at padají trakaře nebo já na hubu,s ním prostě muset jít ven.Tenhle režim mám teedy na dovolené,kdy je pes s náma na pokoji a pokaždé už se těším až bude jen na zahradě a venčit se,kdy on bude chtít a já nemuset ráno kvůli němu vylízat s postele nebo s ním běhat kolem 8.večer.

Jinak to je závazek jak píšeš na spoustu let a nemalý,zvláště když jsme na něj jen my 2 s mužem,letecké dovolené apod.,kam s námi nemůže pes,řešíme psím hotelem.

Naštěstí je pes pořád zdravý a klad je i to,že zase člověka to donutí k akci a jdes ním na prochajdu,protože on nás doslova k tomu vybízí svým vyzývavým čuměním do obýváku přes fr.okno.
Taky jsme s ním zažili spoustu a moc pěkných chvil a radostí,ale je to i starost.A nakonec kvalitní žrádlo taky není zadarmo+různé psí propriety.

Už se mě manžel ptal,jestli si budem pořizovat dalšího psa,ten náš už má 10.A já vážně nevím,protože prostě každý náš výjezd,návštěva synů a tak,se musí řešit - co a jak pes,kam s ním,nebo jestli sebou,jestli nebude na návštěvě vadit,atp.;a furt ho nechci dávat do psího hotelu,proto jsme si ho přeci nepořizovali.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.