| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to mám přesně naopak. Práh bolesti snad ani nemám (té fyzické). Paradoxně jsem velmi citlivá psychicky.
A nevím, zda to je dobře. Poslední rok se snažím naslouchat víc svému tělu. Ale skoro nic mmi nebolí, nic mi není... jako jo, po 80ti km na kole v terénu mi bolí nohy a trochu záda, ale druhý den můžu na kolo zase. Po běhu na tvrdém mi bolí koleno, ale nenechám toho. Neumím odpočívat..Relax je pro mne mírný výklus nebo plavání. Vrchol relaxu je sauna.
Přamýšlím, kdy mi něco opravdu bolelo naposledy... asi vykloubený koleno vloni - ale předtím 22let nic.
Za to psychicky mi bývá tak zle, že jsem schopná od strachu např. o syna zvracet.( a to jde třeba jen o to, že jeden eurotunelem do Anglie - a já tu noc prostě nespim, a je mi zle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.