| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, možná jo...hele, já taky netvrdím, že stoprocentně věřím, že je to pravda, barvu aury jsem teda nikde zjišťovat nenechávala, to zase ne...mně jenom tenkrát v tom článku o indigových dětech zaujala už první věta, že si často hned po narození prohlížejí svoje rodiče takovým zvláštním pohledem...a připomnělo mi to, jak když se syn narodil a byli jsme ještě ty 2 hodiny na tom porodním sále, on na prohřátí v inkubátoru vedle mojí postele, tak on ani nespal, ani nebrečel, on se na mě prakticky celou tu dobu koukal upřeným, zkoumavým a takovým fakt zvláštním pohledem...tenkrát mě na ten jeho pohled (na ten pohled, ne na to, že je indigo) upozornila i manželova maminka, která se mnou byla u porodu a která jako pediatr už těch narozených dětí taky pár viděla...tak jsem tenkrát četla dál a ono na něj sedělo skoro všechno...včetně toho, že se ty děti dají jen těžko nějak potrestat, nebo manipulovat...na to jsem si později vzpomněla ještě mockrát...no a když pak v pěti letech za mnou přišel s otázkou, jestli AŽ se znovu narodíme, jestli se zase potkáme, my jako rodina, tak jsem si na to vzpomněla znovu, on neřešil JESTLI se narodíme, on měl jasno (nikde s ním o tom nikdo nemluvil, na televizi v té době nekoukal vůbec, jenom na DVD pohádek a ve školce jim to asi těžko vykládali, tam taky byli překvapení, když jsem jim to jednou mezi řečí řekla) - prostě mi to přijde moc náhod najednou a je mi jedno, jestli to někdo považuje za Ezokravinu, nebo ne:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.