| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sovice,
to je sice pravda, ale na druhé straně je mnohem "autoritativnější" ten systém.
Do osmnácti let jsou dneska děti téměř nesvéprávný, nemůžou si nic samy vyřídit, ke všemu potřebují mít rodiče za zadkem.
Já měla v synově věku úraz páteře a NIKDY, za všechny ty roky na střední, co jsem s tím lítala od čerta k ďáblu nikoho nezajímalo, kde mám rodiče, nikdo nechtěl žádný podepsaný papíry. Ortoped, rehabilitace, všude jsem chodila sama a sama si to vyřizovala. Když jsem žádala papír pro osvobození z hodin TV, dali mi ho. Nevybavím si jedinou situaci, ke který bych po dosažení 15 let a obdržení OP potřebovala rodiče. Už na druhém stupni jsme chodili k doktorovi sami, kdyby měl s sebou někdo maminku nebo tatínka, byl by za trapáka.
My máme kliku, že dětská doktorka je normální a tu účast rodičů při každém prdu nevyžaduje už od těch cca dvanácti, protože mě tohle třeba vytáčí ukrutně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.