| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, řeším to samé... hledám práci od října, že je prý všude málo lidí tak to bude pohoda. No houby. Dělám celoúvazkovou brigádu dozorce na památkách a posílám životopisy kamkoli se dá (v oboru velké státní/mimo státní instituce, vysoké školy, administrativa, turistické služby), poslala jsem jich přes 300 a odpověď? Na čtyři z nich...že nejsem vhodný kandidát. Pozvali mě na pohovor jednou, nevybrali, za týden mi nabídli poloviční úvazek na "stejnou pozici", nakonec jsem už četla smlouvu k podepsání a byla tam totálně jiná náplň práce, než byla na té pozici kam jsem se hlásila (archiv dokumentace vs. stavební dozor...)
Strašně to srazí, člověk si pak přijde jako odpad který nestojí tomu druhému ani za automaticky poslaný mail. Kdyby byla aspoň nějaká zpětná vazba co dělám špatně nebo mám změnit, kdyby napsali "nejste vhodný kandidát protože... nemáte řidičák/neumíte v daném programu na PC/na angličtinu nemáte papír" tak se s tím dá pracovat. Ale v kombinaci se současnou prací a chování klientů tam z toho mám dost blbý stavy.
Nechápu, co lidi vede k tomu být tak neohleduplní ke svému okolí (a to beru i na pohovorech i v práci).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.