| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všichni :)

konečně jsem trochu dočetla, vůbec nestíhám, holky jedno dítě, žádný dítě~t~~t~. Te´d mám chvilku, manžel je s holkama venku a já se chystám aspoň doma poklidit.

Doma je to opravdu mazec, v noci už po měsíci nevstávám 6 x ale pomalu 4 x což je super. První spaní už holky pomalu protahují na 5 až 6 hodin~g~~g~.

Jinak já jsem byla tak vyčerpaná až musela dorazit tchyně. Super pomoc, taky občas spí u nás tak mi pomáhá v noci, vaří, chová,... bez ní bych se nedostala ani k doktorům (jedno dítě hlídá venku když jsem s druhým u doktora). Většinou pak vstávám jen 2 x protože jedno dítko kojím, druhé přikrmuju :). Jsem dostala i horečku, jsem pak zjistila že jsem skoro celý den nic nejedla, málo pila ... prostě jen kojím, přikrmuju, přebaluju, navíc Anička z ječení dostala chrapot a rada doktora na ORL nenechte ji řvát~a~~a~... no když má prdíky tak prostě řve ... ale je to čím dál lepší, už se s tím líp a líp umí poprat. Zabírá taky sab simplex a od 1 měsíce prý jsou super probiotika.

My byly na kontrole sluchu, vše OK, za týden nás čekají kyčle.

Já mám konečně vyndané stehy po císaři, ještě min týden jsem skončila v noci na pohotovosti protože mi bylo špatně a praskla mi zase jizva. Naštěstí mi to jen vyčistili, zkontrolovali a prý se to uzavírá.

Jani držím palečky ať vše proběhne co nejrychlejc a jste brzo doma!

Opruzeniny - Emička byla taky trochu opruzená asi jeden den když jsme dorazily z porodnice a doktorka říkala používat jen rybilku a je super, holky mají krásný zadečky~z~. V nemocnici jsme používaly bepanthen - prý ale není tak dobrý.

A opruzeniny taky můžou být reakcí na plínky nebo vlhčené ubrousky. Starší dcera taky nesnesla pampersky a omývat jsem ji zadek musela jen vodou. Kamarádka používá perlan - ten se namočí vodou a otírá tím zadeček...

A hodně chodíme ven, přes den už holky se dost budí ale v kočárku spinkaj krásně.

~3~~3~~3~~3~

Doufám že se tentokrát ozvu dřív :), v úterý jdeme po 14 dnech na kontrolu tak jsem zvědavá na váhu~b~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.