| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

za sebe musím říct, že je to naopak poměrně důležité sledovat podobnost, dá se pak ledacos odhadnout a s dítětem podle toho pracovat... kdybych u nejstarší neodhadla podobnost s tchýní, nenapadlo by mě, jak pracovat s jejími pocity, nechápala, bych, proč se v kolektivu straní, přestože je v něm ráda a dokáže lidi snadno přečíst, nenapadlo by mě, že je v tom strach z přijetí, nesnažila bych se tak usilovně zapracovat na sebevědomí a na schopnosti se prosadit...
kdybych u syna neodhadla povahu svého otce, nenapadlo by mě, že naopak nesmím podporovat jeho sebedůvěru, ale musím ho uzemňovat a učit, že ne všechno vidí na první pohled správně, že má velmi zbrklý úsudek... u obou jsem cestu k výchově (spíš možná vedení) hledala poměrně snadněji, než u mrňavky, kde nevím, odkud se ta její povaha vzala, je pro mne naprosto nečitelná a nejhůř hledám jak na ni...
a jak už jsem psala, moje city k dětem nejsou nijak ovlivněny city k jejich "předlohám", naopak k otci jsem si našla cestu až přes svého syna :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.