| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Borelie patří mezi bakterie, ale chová se občas i jako virus nebo jako parazit...
Měla jsem zajímavou diskuzi s doktorem, který se boreliózou zabývá přes dvacet let, má velký respekt a tvrdí, že je velmi nevypočitatelná. Taky říkal, že borelióza je nejhůř léčena právě u nás...z okolních zemí, že to nemá metodiku, že se podceňuje a že lékaři nemají dostatečné informace. Nebo spíš že je ani nehledají.

Jinak si myslím, že určitě zdravá játra, ledviny jsou určitě potřeba, aby tělo dobře a stále dobře vylučovalo a nepotřebovalo detox, ale současně taky zdravá střeva, plíce...:-).
A kdo je má fakt úplně zdravá?
Pouštět se do detoxu, když třeba játra nebo ledviny nejsou v kondici, je podle mě velká zátěž, tak bych to nedělala. Že právě při takových těch očistných kúrách jsou hodně zatíženy právě tyhle orgány a pokud nejsou v kondici, stejně nejsou schopny ty případné škodliviny vyloučit.
Takže bych žádné drastické kúry na sobě nedělala, anebo fakt hodně individuálně a sledovala bych průběh...ale já žádné drasťáky nemám ráda, tak určitě ne.

Spíš bych ta játra s tě,i ledvinami posílila, třeba teď mám doma lahvičku kapek Celíku Zlatobýlu, jsou hrozně fajn na ledviny a močový měchýř, mám ledviny od dětství oslabené. Včera jsem byla u reflexního maséra, je tak trochu "léčitel" přes nohy a chválil mě, jak mám ledviny v kondici ~:-D.
Na játra je dobrý ostropestřec, občas si dám :-).
Ale když ona není jedna bylina pro každého...chce to taky individuálně.
Chce to najít si to svoje...ale s mírou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.