| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libik, původně jsme procházeli okolo, že půjdeme na procházku po Tihany(je tam takový chráněná přírodní rezervace s jezírkem, tam jsme měli namířeno), že muzeum na ně není....dovnitř chtěli oni, manžela tam zatáhli.....já venku psala pohledy.~;)

A od 4let mluvil o Eifelce, Louvru, Carcassonne a podobně....měl dlouhý seznam.~;)

to by jsi se divila kam všude nás za ty roky zatáhli......:

A pro naše pětileté dítko, každý den na dovče betlém v Rájecké Lesné....na kopci viděli Lietavský hrad....pojedeme se tam podívat prosím:-) 8 let a 5let....

Chtěli jsme je svést na Pltníkách....na hoře hrad, jé ten je krásný, půjdeme se tam podívat.....

Mezi tím se koupali v termálech, to zase jo.....

jsou děti, který prostě asi touží poznávat a vidět a který nemají potřebu. Ty moje spíš to druhé.

Ze soustředění si dovezl: fotku šikmé věže, nějakou poznávačku Etrusky(by mě zajímalo kde to sebral, že to tam má a že ho tam trenér vzal) a podobně.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.