| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi, tak noční můra snad ne, asi bych si dovedla představit i horší věci, ale tohle by mě bavilo možná den nebo dva, pak by se dostavil pocit, že mi někde něco pěkného uniká...to mi přijde podobné, jako když nás kdysi tchán lákal, ať s ním jedeme na pár dní do kempu na Šumavě...na naši otázku, co bychom tam dělali, odpověděl, že tam je pořád co dělat, třeba chodit k vodě, na jídlo, sem tam si něco uvaříš, přepereš a zase k vodě, pak si uděláš večeři....no, s díky jsme odmítli, protože jsme věděli, že by byl uražený, kdybychom pak na místě pořád někde chodili po výletech a on byl sám v kempu, on by se nedokázal srovnat s tím, že chceme dělat něco jiného, než on...ale ten jeho popis se pro nás té noční můře teda dost blížil~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.