| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny diskutérky. Už nějakou dobu rodinu pročítám jako tichý pozorovatel. Poslední dobou se tu objevilo mnoho témat z oblasti zaměstnání a proto bych se tu ráda zeptala na zkušenosti s hledáním práce v "kritickém věku". Je mi přes 30 a jsem čerstvě provdaná, což je podle všeho pro zaměstnavatele něco podobného jako časovaná bomba. Miminko neplánujeme, manžel má zdravotní potíže a může dělat jen velmi lehkou práci na částečný úvazek. Jak přesvědčit zaměstnavatele, že mu neodejdu na mateřskou? Pomohlo by např. ke zvýšení úspěšnosti při pohovoru nebrat si snubní prsten? Vím, že už mě napadají zoufalosti, ale opravdu bych ráda sehnala dobrou práci. Hledám především v oblasti gastronomie, jako poslední jsem pracovala v zahraničí na výletní lodi, zaučovala jsem i nové zaměstnance (od zaměstnavatele mám i posudek, kde mám tuto praxi uvedenou). Děkuji za případné rady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.