| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, je to tezky. Mam kamaradku, ktera mela pred ditetem 80kg, jeji pritel rikal, ze ma rad plnejsi tvary, ona je taky dost vysoka a obecne takova velka. Ovsem po diteti ma pres 100kg a nijak to neresi, podle me si nemysli, ze by byla tlusta. On to resi dost a servitky si nebere. No, a kdyz se me ta kamoska pta, jestli je tlusta, pripadne komentuje jiny zensky, ze jsou tlusty a ze ,,ona snad az takhle ne" (mnohdy ano, akorat nenosi kalhoty a pod sukni se leccos schova), tak jsem se nekolikrat neudrzela a pravdu rekla. Ze proste tlusta je, at se na me nezlobi, ale je to tak. Mela jsem co delat, abych nepridala jeste par vet o tom, ze jejimu priteli se to nelibi a ona to moc dobre vi, at si uvedomi co je duvodem toho, ze (on) nema chut na sex, proc ma kecy, ze se furt nakupuje a jidlo vecne zadny doma neni atd. Jednu dobu uz to bylo kriticky, ona zhubla asi 5 kg (udajne), coz samozrejme videt nebylo. Na otazku jestli jsem si vsimla jsem popravde odpovedela, ze fakt ne, ze v jejim objemu to videt bohuzel neni, videt by bylo 10kg a vic.
Jinak nekomentuju, ale tlusty lidi se mi nelibej a tlustyho partnera bych nechtela ani nahodou. A nejvic nefer mi prijde, kdyz se zenska vyprasi az pri detech. Co pak ma delat ten chlap? Zenska uz to v mnoha pripadech proste neresi, protoze deti ma, tim padem on je jaksi nucen to prehlizet, prece neopusti rodinu. Zenska ho ukeca, ze zhubne po 2. (3.) diteti, ted to nema cenu. To nechapu. Chlap si najde milenku, pripade tu rodinu opusti, az zenska nastoupi do prace a on zjisti, ze ma doma porad hroudu sadla. Nemluvim o zdravotnich problemech nebo dejmetomu pul roku az rok po porodu.

Takze k zadani, pokud jsem tazana, rikam vzdy pravdu, jinak mlcim. Nepravdou neprospeju nicemu, mam rikat tlusty kamosce, ze neni tlusta? ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.