| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"pokud ty holce nestoji za to libit se svymu chlapovi, tak se nemuze divit, ze on s ni sice zustane (kvuli detem), ale najde si milenku, hubenou."

jenomže ta holka má i jiný funkce, než se jen líbit svýmu chlapovi.

I když zhubnout technicky jde, tak to přece jen není úplně jednoduchý, spousta lidí neví jak na to a spoustu lidí blokuje jejich psychika.

Pokud si s někým pořizuju děti, tak předpokládám, že jsou pro mě na něm důležitý i jiný věci, než jak vypadá (i když i to samozřejmě roli hraje).

Postoj "nesnažíš se mi dost zalíbit, tak mám přece PRÁVO si najít milenku a každej to musí pochopit" mi přijde dost těžce nemocnej. Pokud je to jedinej "problém", co spolu maj, tak je to dost na pováženou. Pokud maj i jiný problémy, tak snad je normální je řešit, a když už to fakt nejde, tak se rozejít. Ale pořídit si milenku, protože manželka po dítěti nestačila dost rychle zhubnout a tvářit se, že je to vlastně v pořádku, protože to je přece její vina, že nezhubla, a může bejt ještě ráda, že je takovej charakter, že s ní zůstal (ovšem jen "kvůli díteti"), to je teda materiál na docela slušnýho psychopata. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.