| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já osobně žádné komentáře na svou postavu neslýchám, protože moje postava nestojí za povšimnutí, mám průměrnou výšku i váhu, nemám nadváhu, ale ani nejsem hubená. Jen v období po porodu, kdy jsem po šestinedělí měla stejnou váhu jako před otěhotněním, jsem najednou tu a tam poslouchala komentáře, že jsem hubená. Nechápu. Stejná váha před dítětem je ok, stejná váha po dítěti je hubenost? Jako by se tak nějak automaticky počítalo s tím, že po porodu musí automaticky zůstat nejmíně deset kilo nahoře. Teď už nekomentuje nikdo nic. Není co

Já také nikoho nekomentuju, pokud se mě sám na názor nezeptá. Ale pokud se zeptá, řeknu narovinu, jak to vidím, odmítám se přetvařovat a obelhávat sebe i druhé, že vážit metrák je naprosto v pohodě a že dokud se lze hýbat, tak nemá cenu nadváhu řešit.

Na druhé straně mi strašně vadí, když štíhlá holka o sobě tvrdí že je tlustá a vynucuje si tak lichotky, že není. A taky štíhlost nerovná se automaticky krása. Každý má jiný typ postavy, kostry a každému sluší něco jiného. Zvláště v pozdějším věku přílišná štíhlost dost přidává roky, štíhlé ženy mají víc vrásek. Na druhé straně velká nadváha nesluší nikomu v žádném věku.

A taky nesouhlasím s tím, že když žena přibere po dětech hodně kilo, tak to jejímu chlapovi nesmí vadit a musí ho pořád přitahovat stejně kila-nekila. Ruku na srdce dámy, koho z vás uchvacuje představa sexu s tlouštíkem? Můj muž má mírnou nadváhu, přitahuje mě pořád stejně, ale já mám ráda statnější muže. Kdyby se na váhu vykašlal úplně a stal se z něj tlouštík, vadilo by mi to velmi a nevím, jak bych si dokázala přikázat, aby se mi to líbilo.

Ale v mojí sociální bublině se moc o postavách nebavíme. Každý soudný člověk o sobě ví, jestli má nebo nemá nadváhu, nechápu proč by to měli další nezainteresovaní tomu dotyčnému oznamovat. Navíc fakt nevěřím tomu, že těm lidem s nadváhou jejich nadváha nevadí v koutku duše nevadí, tak proč by se jim mělo ubližovat komentářemi? Tohle fakt nikomu nedělám a vím, jen o jednom člověku, co si v tomto nevidí do huby. I mě tento člověk komentoval, ne váhu, ale moje mini prsa. Nechalo mě to chladnou, už si o něm myslím dávno svoje. ~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.