| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

.libik

"Mě trošku nasírá, pokud spočinu se svou velkolepou postavičkou naproti křehuli, která má evidentně o 15-20 kg méně než já a tato začne vzdychat, jak je strašně tlustá, v nejlepším případě vyhrne triko a předvede své vypracované břicho jako důkaz, že si opravdu nedá ani ten šopský salát, zatímco já pocívám řízeček, zapíjím to pivkem a nahlas zvažuji, jestli si dám potom palačinku s malinami nebo s vanilkovou zmrzlinou."

Jo, s tím mám taky problém, když slyším od holky, co se ve 30 po dítěti vejde do džín ze střední, že je tlustá a potřebuje hubnout....... To je snad jediné, kdy se vyjadřuju. Jinak se prostě ke vzhledu cíleně nevyjadřuju (ani se mě nikdo neptá), vystačím si s obecným, že to dotyčnému sluší.

Ono já sama ty komentáře prostě nemám ráda a to ani od nejbližších. Já moc dobře vím,ž e bych potřebovala zhubnout, ale momentálně si s tím nevím rady - odstranění žlučníku mi nějak docela dost nabouralo trávení, mám častěji hlad, když se nenajím, tak je mi fakt zle. No a nepřišla jsem na to, co by mě mělo zasytit více, protože hlad dostanu po stejné době po menší svačince stejně jako po větším obědu. Fakt nevím, co s tím. Navíc mám omezenější repertoár jídla, protože lecos nedávám :( Přitom na objem jím mnohem méně než před operací, co se týče složená, tak je to taky zdravější a stejně jsem spíše přibrala..... A jsem z toho sama zoufalá a ještě řešit poznámky například babičky, že s tím jako musíme něco udělat - ona si to představuje tak, že budu jako ona jíst nejpozději v 6 večer. Ale když to udělám, bude mi neskonale zle..... Jako jedinou šanci vidím výživového poradce, ale jsem v zahraničí a nejdřív musím jaksi překonat jazykovou barieru......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.