| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, tady se všechno ví a dokáže poradit, musím se vypsat. Je mi strašně smutno:-(. Bohužel jsem se zamilovala do šéfa, do toho nejvyššího, nade mnou jsou tři. Vidím ho tak jednou za dva měsíce. Pracuji tu již 15 let, on přišel před čtyřmi roky. Je nádhernej, sice mladší,ale krásnej a chytrej. Už to trvá rok a půl a nedokážu ho vymazat z hlavy. Už 1000krát jsem si říkala, nemysli na něho, nemá to cenu, ale jakmile ho uvidím, jsem z něho úplně vedle. Fakt jsem z něho úplně paf! Pak jsem mimo i klidně 14 dní, kdy na něj myslím celý den, cokoli mi ho připomene.
Doposavad jsem ho vídala jen v práci, ale dneska jsem ho poprvé potkala v obchodním centru. Pozdravili jsme se, já jsem se na něj usmívala úsměvem alá holiwodská hvězda, on se taky usmál a pozdravil, u ucha mobil a kráčel dál. Já se za ním pořád otáčela a on NIC :-( Bohužel jsem vdaná, takže si tuto vzniklou situaci i dost vyčítám. Myslíte, že to ustojím a zamilovanost zmizí? Už to trvá dost dlouho...a motýlky v břiše při setkání s ním cítím stále...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.