| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

je nejstarší? Já jo. Taky zbytek v pohodě:-)
Pomohlo? No, řekla bych, že v hlavě to bude navždy. Určitě tam nějaká predispozice je.
Ono asi záleží na tom, jak moc tj rozjeté. Mé kamarádky dcera měla tyto tendence (spoštěč asi odchod otčíma od rodiny), bavily jsme se o tom hodně, intervenovala psycholožka, moje kamarádka je skvělá....a dobrý, myslím, že to šlo zvrátit. Ale jak už je člověk uvnitř tho patologického myšlení, je to blbé. Promluvit můžeš. Ona i chápe všechny důvody. Ale tj jak s inteligentním alkoholikem. Víš, chápeš, ale není to k ničemu. Já si pomohla tak nějak sama. Ale v hlavě to bude navždy, jak píšu. Být na místě rodičů, jejichž dítěti se to děje, kontaktuju nějakého psychologa, který pracuje s celou rodinou. Dnes už jsou i sdružení, které můžou pomoci. Asi se obrnte trpělivostí, přijetím (chápu, že člověka zvenku bere čert, když mu řešení-jídlo-přujde tak jednoduché. A jakoby mluvil do dubu.). Nemocná je, ale nevím, zda lítost a nechat sebou mávat zas je to pravé. Spíš ne. Já bych hledala dobrého specializovaného psychologa (a já bych přidala nějaké alternativní postupy. Celostní, ale to spíš je proto, že mám důvěru v to, že spíš touto cestou lze postihnout tu koncepčnost.) Ach jo, držím palce!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.