| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renko, nejde o to, "kdyby chytilo obrnu" - ten problém je v tom, že se očkují všechny děti a je jen velmi málo vychytaných kontraindikací a nevhodných situací, kdy je se oficiálně odkládá nebo rozkládá očkování. Chytnout nebo nechytnout nemoc je něco jiného, když nemáš moc na výběr a lékař spěchá splnit očkovací kalendáč, protože je to dané zákonem. Ve skutečnosti ne každé dítě se s vakcínou a jejími různými složkami vyrovnává bez problémů (A vůbec nejde jen o antigeny, spíš různé přídavné látky). A navíc jsou lékaři tak nepružní, že popírají, že dětem se různé komplikace přihodily právě v souvislosti s očkováním, takže nejen že nezvolí např. odklad dalšího očkování nebo nezváží změnu vakcíny, ale ani se to nikam nehlásí, takže chybí statistiky.....je to začarovaný kruh.
Samozřejmě, pokud jsi komplikace nezažila nebo jen ty krátkodobé, všechny argumenty se ti zdají rozumné pro očkování. Ale když se člověk snaží do problému proniknout, zjišťuje, že nemá šanci rozumně systémem projít a pak se rozhoduje na svou odpovědnost. Udělala jsem to i já u nejmladšího dítěte a denně za to děkuji Bohu, že jsem se tak rozhodla - stačí mi 2 starší, které mají neustále nějaké problémy (rozjezd autoimunitních nemocí) od ranného věku. A nejmladší nemá ani sennou rýmu, oproti starším, které už od 2 let zažily kortikoidy kvůli těžkému astmatu, měly neurologické potíže, a mnoho dalších, které tu nechci vypisovat - přes varování neurologa si náš praktický lékař neuměl odvodit, co znamená doporučená "opatrnost při očkování"
Zjevně jsem udělala to nejlepší pro své nejmladší dítě - ale oficálně jsem nespolupracující rodič a dítě nesmí do školky atd....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.