| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jestli tebe zase systém nevyděsil opačně...a nehledáš strašáka tam, kde není."

Pam-pelo - ja se nijak nedesim a absolutne zadne strasaky nehledam.

Ja si hledam FAKTA - pro/proti. A jelikoz jsem jaksi vice mene "radovy obcan", predpokladam, ze at zijeme v demokracii nebo ne, clovek si proste nemuze nikdy delat jen to, co chce, protoze to vzdycky ma vliv na lidi a situace kolem.

Takze kdyz nekdo studovany a znaly oboru dostane za ukol posoudit, co je pro radoveho obcana vhodny, holt se prizpusobim, najdu si neco vic o veci, aby mi bylo jasnejsi, co zas pro mne rozhodli.

No a jelikoz jsem jeste celkem malou cast zivota zila v dobe, kdy Tech vaccin proti vaznym nemocem zas tolik na vyber nebylo, i kdyz v utlem mladi jsem to nijak nechapala, tak si jeste i tak pamatuju, co to s mym nejblizsim okolim delalo. A ve vyssim veku jsem byla schopna si najit, co to dela v zemich, kde na ty vacciny nemaji - a proc vyspele zeme ty vacciny dotuji. Samozrejme z toho musi neco mit, pro srandu kralikum a humanity to proste nedelaj.
Sama jsi tu napsala, co sem ti utecenci natahaj. Jeste si k tomu pridej, co sem pritahnes TY z tvych dovolenych v zemich, kam se i pres to povinne musis naockovat, nez te tam pustej/nez vubec vyjedes. To se taky pro srandu kralikum nedela. Proste je nutny zamezit dnesnimu daleko jednodussimu sireni ruznych nemoci, i treba takovych, o kterych jsme se domnivali, ze jsou vyhubenmy - treba tuberkuloza, ze jo. Ja se jeste pamatuju, jak nam umrel na tuberkulozu kosti spoluzak v prvni tride. No a my dve mladsi deti uz ockovany nebyly, protoze se to povazovalo za nenutny. Dneska se muj syn musi dat doockovat, protoze pracuje na skole, kde maji 99% deti z ruznych zemi, kde porad jeste radi. A on ma doma dve malicke deti, neockovane... nebot uz to neni nutn y....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.