| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

matovy čaj, myslim, ze mas trosku pokrivenou optiku. Tvuj muz jiste bude pohledny chlap, ale silne nadprumerne pohledny je mozna spis v tvych ocich, coz je krasne, ale zrejme to nebude uplne rizikove pro vas vztah. Ty budes jiste pekna zenska, jejiz momentalni handicap je par poporodnich kil navic a dlouhodobe vycerpani. To nikomu na sebevedomi neprida.
Zamer se postupne v tomto poradi(!) na dve veci:
1) omezit nocni krmeni ditete. Tusim, ze jsi rikala, ze je mu 1,5 roku(?) V tomto veku to spis uz byva zvyk a vynucovani si, nez skutecny hlad. Ja jsem odstavovala dceru o chlup pozdeji, ze stejnych duvodu - uz jsem byla desne vycerpana, potrebovala jsem kvalitnejsi spanek. Dcera je odmalicka extremne hubena, zrejme ma rychly metabolismus, ji casto po malych porcich. Stejne casto pila i v noci. U te jsem skutecne mela obavy, zda to nocni kojeni nepotrebuje kvuli hladu, ale nebylo to tak. Behem par dni se naucila spat celou noc, nezhubla, vyviji se dobre, i kdyz hubena je furt. :-)
2) po vyreseni noci se muzes pomalu vrhnout na to hubnuti. Spis nez endokrinologii bych navstivila rozumnou vyzivovou poradkyni. Udelala jsem to stejne a moc mi pomohlo, ze jsem byla pod kontrolou a fakt nucena neco dodrzovat. Do te doby jsem s vahou sama nebyla schopna hnout. Od te doby jsem nekolikrat udelala zkusenost, ze kdyz jsem nevyspala nebo nedodrzuju pitny rezim, vaha nejde dolu. Drzim palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.