| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásný Den matek všem.
Těch vzpomínek je mraky. Těžko vybrat jen jednu. Když zavřu oči, tak se mi hned začnou vybavovat útržky mnoha dovolených a zážitků s dětmi. Jsem sysel na vzpomínky, tak mám schované úplně všechno. Jejich vlasy z prvního stříhání, jejich vypadané zuby, obrázky a keramiku od školky až do té chvíle, kdy mi něco vyrobili. Stačí jen sejít do sklepa a otevřít skříň.
Když vytáhnu fotky a vidím rozesmáté obličeje našich dětí tak mi to dává pocit, že jsme snad jako rodiče neselhali. Snažili jsme se jim dávat to nejlepší co jsme uměli. Návod na výchovu a obsluhu dětí jsem při jejich narození nedostala, tak holt člověk dělá, co umí.
Dnes mi oba udělali radost, že nezapomněli.

A nejhorší historka s dětmi se nám asi stala na moři,když nám uprostřed plavební dráhy trajektu chcípnul člun. Kromě našich dětí tam na tom člunu bylo ještě asi 6 dalších dětí. To člověka trošku vyděsí. Nicméně manžel se chopil vesel a na ten břeh nás všechny dostal. Blbé bylo to,že loď parkovala na otevřeném moři a nebylo,jak jim dát zprávu a na lodi jiný člun nebyl. Na břehu jsme děti vyslali na zmrzlinu, já se svlékla do spodního prádla a hupla do moře,kde jsem držela člun a manžel se pokoušel zjistit,kde je záhada. Děti se zmrzlinou se mi ze břehu posmívali,že tam pobíhám ve spodním prádle. No co jeli jsme na zmrzlinu a ne plavat,tak jsem plavky neměla. Manžel zjistil,že nic nezjistí,tak sehnal někoho,kdo nás odtáhl na otevřené moře k lodi. Blbé bylo to,že už byla naprostá tma a jeli jsme na naprosto neosvětleném člunu. Pro děti velké dobrodružství,ale já jsem měla trochu strach,protože tam má člověk odpovědnost nejenom za svoje děti,ale i za ty svěřené. OD té doby jsem vždy při cestě na pevninu měla v kabelce svítilnu. Podobných historek mám víc a tak mě moře vycvičilo,že je opravdu potřeba mít respekt .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.