| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Noooo, to nemůže v současné době dopadnout. U syna když byl ve 4. třídě, tak se na rok půlila třída, protože dětí bylo dost. Šla jsem za ředitelkou a na rovinu jsem se jí ptala, jestli by to nešlo rozdělit na ty chytřejší a ty ostatní a prý že je to totálně neprůchozí, že by na ní vlitli Pepíčkovi rodiče, že jak si dovoluje ho dát do třídy se slabšími. Zkrátka nelze. Ta třída je problematická už od první třídy, je tam opravdu velký podíl s různými poruchami nebo dokonce integrovaných, kteří inteligenčně spadají do pásma cca kolem 80 a je to strašný průšvih. Teď je třída zase spojená, naštěstí ten největší rušivý element odešel do speciální školy, za což jsem neskonale vděčná, divím se, že to rodiče i škola vydrželi celé 4 roky, když děcko bylo fakt na úrovni mentální retardace, házelo po ostatních nůžky, vrhalo je na radiátory atd. bylo za ty 4 roky poměrně dost zranění ostatních dětí. No zkrátka hnus nad hnusy. Pak se mi může někdo divit, že nesnáším různé inkluze atd.

Dceru jsem dala na 8G, protože je poměrně dost nadaná a našla se tam. Ostatní děti půjdou taky na 8G nebo na 6G, protože jsou chytré a já nechci aby zakrněly. 8G, i když tam nejsou třeba samí géniové, tak poměrně stírá tady ty obří rozdíly v inteligenci a schopnostech a ta výuka je kvalitnější a plynulejší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.