| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

znám tyhle hypochondrický ataky důvěrně.
mohla bych vyprávět důvěrně a barvitě.

od začátku roku jsem už měla leukémii, melanom, roztroušenou sklerózu.
leukémie se mě držela poměrně dlouho. pak jsem se třeba utěšovala tím, že je to dobrý, že z nosu třeba nekrvácím. a buch za dva dny ráno se mi spustila krev z nosu (po asi 2 letech...). přišlo mi to fakt hodně vtipný pak zpětně, když přešla ta panika.

teď jsem momentálně bez nemoci. ale zas mám tu úzkost navázanou jinam...

před cca 4 lety moje hypochondrická ataka trvala několik měsíců. byla jsme přesvědčená, že mám rakovinu něčeho, co způsobuje strašlivý knedlík v krku, problémy s polykáním a reflux. Pořád jsem chodila na OLR, vyžádala si vyšetření štítné žlázy a vygradovalo to gastro vyšetřením, kdy jsme šla dobrovolně polykat hadici do žaludku.

vše negativní.

jsem kancerofobní a snažím se moc negooglit, protože na netu tě i lupy zavedou k rakovině. bohužel mám za ta léta už "nagoogleno", takže většina toho mi naskakuje už sama...

je mi mého těla docela líto, protože se snaží, funguje opravdu spolehlivě a já místo, abych to ocenila, tak při sebemenším jeho výpadku hned plaším...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.