| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

sovice, áno, tiež si myslím, že talent je rozhodujúci v mladšom školskom veku a čím ďalej, tým viac je doležité potom aj vložené úsilie. Ale ak chce byť niekto špička, tak tam to bez mimoriadneho talentu nejde (Jágr, Sagan atd)

Ja "špičkové ambície" nemám, mňa teší ako moje deti nakládajú s neúspechom, resp. ten mladší (v staršom sa človek nevyzná, ptz sa do seba uzavrie). Napr. som jemu a dvom chlapcom (všetci prváci) robila detskú olympiádu. A neskromne musím priznať, že to, čo ma najviac nadchlo, bol prístup mojho syna.
Keď prehral, tak to okomentoval v tom zmysle že "moc mi to nešlo, příště se musím víc snažit".
Keď prehral jeho bratranec, tak machroval: "nechal jsem tě vyhrát, já bych to jinak dal... (pritom svoje maximum odviedol)"
a keď prehral jeho spolužiak, toho reakcia bola úplne zlá, zničujúca. Bolo mi až úzko z jeho "já nikdy nevyhraju... nic neumím.... nic mi nejde..."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.