| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máte opakované sny - tj. takové, které se Vám zdají víckrát podobné, resp. na jedno téma? Dáváte tomu nějaký význam?
Já mám takové cca 3:
1) Mám cca 2 měsíce do posledního termínu, ve kterém můžu složit poslední státnice na VŠ (v podání "naší" školy se jedná o státní zkoušku ze 4 předmětů), ještě jsem se nezačala učit a ke státnicím můžu jít navíc až poté, co zvládnu ještě 1-2 "obyčejné" zkoušky (obvykle jedna z toho je angličtina). Je mi tom snu strašně hrozně, protože to v skoro ani nejde stihnout, a přemýšlím, jestli má cenu začít bojovat, tj. učit se od rána do noci, když se mi tak strašně nechce ... Mám v tom snu dost zoufalé pocity. Ve skutečnosti jsem nikdy takový problém neměla, VŠ jsem vystudovala cca v pohodě, všechny zkoušky v termínu, na 1. pokus ...
2) Rozchází se se mnou nějaký chlap (někdy i můj současný manžel, ale v době před dětmi). To se mi stalo 2x, vždycky to byl dost nečekaný šok. Tenhle sen obzvlášť nesnáším, protože ty pocity byly ve skutečnosti a jsou i ve snu (kde mě navíc obvykle tíží "bezdětnost" víc než to bylo ve skutečnosti, zase tak stará jsem ještě nebyla)
3) Čím dál častěji se mi zdá o sportu, který jsem dělala od 7 do cca 40 let s tím, že mám (po té 4 leté pauze) jít zase hrát, někdy to je ale i sen jakoby z minulosti ... Tenhle sen je teda pokaždé jiný a většinou spíš fajn ...
Dost často přemýšlím hlavně o těch prvních dvou snech, proč se mi to děje, když to ad 1) se nikdy nestalo a už ani stát nemůže, naopak to ad2) se stalo a je to celkem trauma a stát znovu se to tedy může, i když alespoň ty děti tedy už mám... Tj. dvě různé situace a cca podobné pocity ve snu ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.