| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ono to především je asi 1x max. 2x ročně, pokud nemáš i 10 vlastních. To mi jako nějaké extra obětování nepřijde. Neměla bych problém jednou za rok omezit své pohodlí a svůj program kvůli svému dítěti.

A obecně mně by to nijak extra nevadilo. Ale já teda zas nejsem typ na vymýšlení "programu", osypky bych měla spíš z toho. Nechat přespat, nakrmit, i pobíhat po baráku by mi nevadilo. Ale chápu že je v takovém případě alespoň část nějaká organizovaná vhodnější.

K nám teda zatím nechodí ve větší míře "cizí", ale máme dost dětí v rodině, takže na přespání mívám čas od času běžně 6-7 (včetně vlastních) ve věku 5-10 let. Ale je fakt že u těch "rodinných" příslušníků je to jiné, ty si případně srovnám, úplně cizí děti je zas něco jiného.

Pro mně s mou odtažitou a nespolečenskou povahou by asi byl mnohem větší problém nutnost domlouvat se, komunikovat a setkávat se s dalšími 10 rodiči, než mít doma na víkend 10 cizích dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.