| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kapradino,

co je špatnýho na tom, že dítě baví oslavy, ale jeho rodiče nebaví oslavy pořádat?

Stejně jako Ropucha si myslím, že pokud jsem pozvaná na oslavu, přijdu a přinesu přiměřený dárek a bavím se, tak tím je moje společenská povinnost splněna, a nejsem nikomu "dlužna" žádnou další oslavu.

A pokud někoho nebaví oslavy pořádat, tak nechť je nepořádá, z toho se přece nestřílí. Maminky dětí pozvaných na mou oslavu přece nemají ani náhodou žádnou povinnost pořádat taky oslavy vlastní. Kdyby mě nebavilo oslavy pořádat, tak bych to nedělala a nic by se nedělo. Kdyby někdo nechtěl mé děti na oslavy zvát, tak by je nezval a taky by se nic nedělo.

Opravdu nechápu způsob uvažování "udělám něco, co dělám nerada a musím se k tomu přemáhat, a vyžaduji, aby ostatní na oplátku dělali taky něco, co dělají neradi a musí se k tomu přemáhat, a když ne, tak se na ně budu zlobit".

Za těchto okolností bych preferovala, aby se žádné oslavy nedělaly a všichni byli v klidu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.