| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zefýr:

"Dozvěděla jsem se, že já jsem zacyklená, ale myslím si, že ta snaha mi dokázat, že chyba je u mě, dokonce mi podsunout, že jsme tu holku nešťastné mamince tahaly z domu a pomalu jim zničily vztah...
Bez znalosti reality na základě svých domněnek, což vyčítate též."

Zefýr, ale Ty jsi se opravdu od začátku diskuse nepohnula "ani o píďu" a pořád si trváš na svém, že když to nebylo přesně podle Tvých představ, tak je to výhradně "vina" Tvé druhé strany.

Celou dobu se tu snažíme vysvětlit, že lze na to mít i jinej pohled a že ten "problém" u Tebe nevidíme v tom, že jsi holčičky hostila, ale že když Ti to začalo lézt na nervy, že jsi nedokázala říct NE a neposlala jsi kamarádku - BEZ SVÉ DCERY - domů.


A klíčový je tohle "Že to ty lidi možná nedělají jen protože děti milují a možná je to těžení se.re." - protože pro spoustu lidí je těžko představitelný, že by dlouhodobě dělali něco, co je se.re, a pokud by to tak měli, tak by se dávno vymezili/přestali to dělat. A tak předpokládaj, že ti druzí to mají stejně, a vůbec je nenapadne, že by to někdo mohl mít tak, že dlouho dělá věci, co ho se.rou, ale nic neřekne.

Jak říkám - klidně je možný, že ta matka je opravdu nevstřícnej sobec, co se ráda dítěte zbaví, aby měla uklizeno. Ale v takovým případě přece není Tvou povinností její dítě hostit u sebe, když se to nehodí Tobě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.