| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,

tak u nás se takováhle bezprostřednost nepěstuje (a jsem tomu ráda).

Vadilo by mi, kdyby mi sousedka (mimo opravdu mimořádné situace typu někdo v nemocnici) chtěla vodit domů dítě s tím, že jí ho pohlídám. Stejně tak jako by naše děti ani nenapadlo k někomu se přidávat s tím, že s ním půjdou na zmrzlinu.

Přijde mi to, že obě strany stavěj tu druhou do nepříjemný situace, protože takový věci by se měly NABÍZET, nikoli POŽADOVAT, a myslím, že není takovej problém vést děti v tomto duchu.

Pravda je, že se tím asi připravuji o výhody "otevřeného domu", ale vím o sobě, že na to nejsem typ a je otázka, jestli by se takový člověk do toho vůbec měl pouštět.

A ano, rozumím tomu, že sousedi budou pravděpodobně vyžírkovská rodina a taky by mi to vadilo a otvíral by se mi nůž v kapse, když už bych to nechala dojít takto daleko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.