| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, poznám ju 8 rokov a jej príbeh je bohužiaľ skutočný. Dlho sme boli len "známe" a potom sme sa stali kamarátky, dokonca posledný cca rok veľmi dobré kamarátky. Ale pri mojej splašenosti a unáhlenosti bolo tak málo času prebrať toho viac! Vyčítam si to, lebo od nej signály boli a nebolo ich málo. Lenže ja som nikdy nemala čas a keď sme sa už videli, tak to bolo v rámci "venčení detí", keď neboli podmienky na hlbšie rozhovory.

Inak, ani na sekundu mi nenapadlo pochybovať.
ad choroba - okrem veľkej jazvy som videla ako si v práci vytlačila dopis pre personál do Motola, kde im ďakuje, nakúpila a poslala darčeky deťom a tak. Tiež je sledovaná a chodí na kontroly.
ad detstvo - niečo mi naznačila ich bývalá susedka i kamarátkina sestra. A kamarátka mi to bohužiaľ potvrdila (so sestrou boli opakovane vyháňané v noci vonku a to aj v mraze, do Motola za ňou nikto nejazdil, nikdy sa u nich nejedla varená strava, deťom sa neprezliekali pocikané postele (ona i sestra sa ešte na ZŠ skoro denne pocikávali), na Štedrý večer kamarátka chodila s plačom po dedine, pozerala ľuďom do okien a chcela vidieť, kto čo dostal (ona nič) atd atd, je to celé hrozné.
Inak, bola som svedkom, ako jej mama ľútostivo spomínala, že počas tehotenstva nemala peniaze na jedlo, a tak jedla len jeden rohlík denne (a popritom fajčila). A dcérka - moja kamarátka - sa narodila ani nie kilová... Mala som (a mám) tak strašné nervy na jej mamu, a kľudne ma za to odsúďte, ale neznášam ju preto, ako ublížila svojim deťom!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.